KONST / Litografier / Grafiska blad i mapp 16152028
nr 1615 2028
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Grafiska blad i mapp, 5 st, Fem Svenska Grafiker i mapp. Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. K-A Perhrson, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Nils Zetterberg, 360 upplaga, oramade lösa blad. Bladets mått: 45x55 cm. Signerad
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:27:36
7/4 21:36:10
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram